Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.7.2007

Zdravíme všechny! Přinášíme žhavé novinky z windsurfingu!

Dominik se právě vrátil z mega závodů a akce pod názvem Wattersweets ocean festival, kde se nezávodilo nejen na windsurfingu ale taky i na kole! Závody ve freestyle windsurfingu byla ale hlávní náplň této akce! D.Greed vyhrál svojí kategorii do 18ti let v těžké konkurenci Evropských jezdců a tímto se jako jediný Čech kvalifikoval na MS juniorů které se pojede v srpnu na ostrově Bonair v Karibiku!! A celkově i z dospěláků skončil na 5. místě! Celý záznam z akce Wattersweets ocean festival můžete sledovat 10.července na ČT 4 v půl sedmé večer!!!!!!!!

Jinak více podrobností se dozvíte na www.extreme-dgreed.com , kde také v brzké době si budete moct prohlídnout celé video a kopici fotek!!

A také nezapomente čekovat novinky v muzice! Protože 10.srpna je LIVE vystoupení D.Greed and Bang Boy neboli PTOWN PLAYERS v Protivíně!!!

více na www.ptown.estranky.cz

30.5.2007

Malakteam se rozhodl přijmout nového jezdce. Je to týpek se jménem Milan Brůžek a jezdí downhill a freeride. V brzké době se zde objeví jeho vlastní galerie fotek, rozhovorů a v novinkách reporty ze závodů.

            

20.5.2007

Tak v USA se zrodilo zbrusu nové  kolo na bmx, které má uplně celý rám z karbonu.

Obrazek

15.5.2007

Zdravím, víkend plný akce je za náma. Windsurfing vypadal v čechách jako na moři- velký skoky, vítr a večer naše první vystoupení, který myslíme že se taky podařilo a vypadá to že brzo bude dalšíí! Čekujte weby www.dgreed.com a www.ptown.estranky.cz , kde se dozvíte podrobnější věci!!

Tak zatím D.Greed CZ-23 

Obrazek

10.5.2007

Cau všichni, tak windsurfing je plně v provozu i v ČR, už jsem byl 2x jezdit a musim říct, že to bylo super. Na Dehtáři ( rybník u Českých Budějovic) nás jezdilo asi kolem 45 lidí - je až neuvěřitelný kolik lidí tady dělá windsurfing! Natáčeli jsme mazec videjko, které budete moct příští tejden zkouknout na mojim webu www.dgreed.com !

Jinak o víkendu se chystáme na velkou akci na Nechranice (kousek u Prahy), kde budou probíhat různé testy prken, plachet, který si všichni budete moct zkusit , také zde bude freestyle exibice by D.Greed. Po celý den bude hrát muzika , ale hlavně večer vystoupí zbrusunová skupina P-Town players ( D.Greed ft. Bang Boy), takže kdo nemá na víkend co dělat a nebo i má něco domluvenýho, tak to zrušte a pojeďte se na nás podívat a podpořit.:)))) www.ptown-players.com 

tak zatím ...

9.5.2007

O víkendu jsme byli já Páječka, můj bráška Stašek a Milhaus na závodech v Jablonci nad Nisou, kde se jely první downhillové závody tohoto roku. Stašek hned první jízdu trefil přehazovačkou kámen, takže závody předčasně ukončil, Milhaus jezdil celý den na vysoké úrovni ale celkové skončil po pádu "jen" na 68 místě ze 79 jezdců. Já jsem zjistil že tento druh závodů mi moc nesvědčí a mé umístění bylo 30 ze 41 závodníků.

Obrazek

Na fotu je Páječka     zdroj: www.etbikez.com

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář