Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZHOVOR s PLACIDEM

     

Obrazek

 

Čus placido letní sezona je za nama a jak to vypada s tebou?

Čau, tak se mnou to vypadá docela dobře. Celý léto jsem byl v Řecku na Karpathose, kde jsem trénoval freestyle windsurfing. Hodně jsem se naučil a poznal jsem super lidi, takže už se tam těším příští rok zase.Jeli se tam také freestyle závody, kde jsem se umístil na 2. místě v ČR. Natočili jsme super videa a máme hodně fotek.

A jak to máš s vybavením na windsurfing? Na jakym jezdíš?

Do teď jsem jezdil na freestyle Taboučku a na wave jsem měl Fanatic. Plachty jsem měl: North sails, Gaastra a Simmer. Nebylo to moc dobrý to pořád střídat, protože kždá plachta od jiný značky se chová úplně jinak. Takže se mi teď moje vybavení vyměnilo za nové. Dostal jsem super podporu od FANATICU a GAASTRY. Před 3 týdny jsem nafasoval věci na rok 2007 a už je mam doma všchny připravený.

A  jak se chystáš na zimu, co máš v plánu?

Od prosince do března se koná zimní soustředění České reprezentaci v Cape Townu. Letos jsem byl vybrán jako nejmladší reprezentant v ČR ve windsurfingu, tak se tam taky chystám, ale určitě tam nebudu moc bejt celou dobu kvůli škole. Chtěl bych se tam hlavně pořádně naučit skákat všechny loopy a taky se naučt jezdit po vlnách. Jsem zvědavej a už se hodně těším. Jinak máme taky už přípravený náš snb park, už chbí jenom ten sníh. Taky bych se chtěl zúčastnit nějakých závodů na snb, ale nevím jak to bude s časem.

Plánů na zimu máš docela hodně. A co děláš ve volnym času? Jestli nějakej máš?

To je pravda volnýho času moc nemám. Škola a ještě chodím teď hodně do posilovny a taky plavat. Přesto nějakej čas mám, takže se v poslední době věnuju docela dost musice. Píšu nějaký texty a postavili jsme si nahrávací studio, tak repujem! Brzo na  stránkyy dáme náš první song.

Chtěl bys ještě neco dodat?

Chtěl bych poděkovat za podporu od Fanaticu a Gaastry a hlvně za podpru od rodičů. Díky.

ROZHOVOR S PÁJEČKOU

Obrazek

Čau páječka právě si se vrátil ze závodů, tak se te hned zeptám jak si dopad?

   No skončil jsem na čtvrtym fleku. Celý závody jsem jezdil na prvním nebo druhém   místě ale v poslední zatáčce ve finálku jsme měly menší  
   kolizy tak hold čtyřka.
Jak se ti líbila trať?
   Trať byla super, na začatku trochu sprchlo ale za chvilku to vyschlo. Byla hodne rychlá což je presně můj styl :-)
Co konkurence?
   Konkurence docela dobrá jelo asi pět riderů kteří jezdí docela na úrovni tak jsem byl rád že jsme docela dobře pojezdily.
Máte ještě další závody kam se lidi můžou přijít podívat?
   No jasně ted o víkendu 14.října se jede závěrečný závod v Bílině a hned potom je   celkové vyhlášení za celý rok 2006
Ještě něco by si chtěl dodat?
   Asi ne ale moc diky za rozhovor. Čau  -Páječka-
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Páječka..............

(Jájoušek, 25. 4. 2007 20:02)

Držím palečky PÁJEČKOVI je to výbornej jezdec a moooooooc fajn klučina.........

Jdeme na to?

(Honza, 29. 12. 2006 9:47)

Ahojky. Uvodní stránka jantomes.estranky.cz se rozrostla o další stránky jantomes.mistecko.cz mohu počítat s oboustraným umístěním odkazu?